Poziv na predstavljanje EU Progress-projekta

OBJAVLJENO 11.12.2015.

Predstavljanje EU Progress-projekta, nositeljica kojeg je Pravobraniteljica za ravnopravnost spolova, Uklanjanje staklenog labirinta – jednakost prilika u pristupu pozicijama ekonomskog odlučivanja u Hrvatskoj, a koji se provodi  u partnerstvu s Ministarstvom rada i mirovinskog sustava, Hrvatskom udrugom poslodavaca i Institutom za razvoj tržišta rada održat će se  17. prosinca 2015. godine (četvrtak), u Palači Herzer, Franjevački trg 7.,Varaždin, s početkom u 13.00 sati.

Povjerenstvo za ravnopravnost spolova Varaždinske županije kao stalni partner Pravobraniteljice za ravnopravnost spolova uključilo se u organizaciju ovog događanja, pa vas pozivamo na predstavljanje glavnih aktivnosti provedenih tijekom dvogodišnjeg EU Progress-projekta, obzirom da su provedena istraživanja na različitim uzorcima, ispitivala se zastupljenost žena i muškaraca na rukovodećim i upravljačkim pozicijama te percepcija poslodavaca/ki i poslovnih žena.

Ovdje preuzmite službeni poziv.