Veliki odaziv građana na „Promet po mjeri građana“

OBJAVLJENO 30.04.2015.

Savjet za sigurnost prometa na cestama Varaždinske županije pokrenuo prije nepuna dva mjeseca kampanju za poboljšanje stanja prometnica i prometa u suradnji s građanima pod nazivom „Promet po mjeri građana“.

Iako se posljednjih godina intenzivno radi na uređenju prometnica te su uložena značajna financijska sredstva u samo uređenje istih, nezadovoljstvo građana i vozača što se tiče određenih prometnih rješenja je još uvijek prisutno.

Upravo zbog toga razloga je Savjet za sigurnost prometa na cestama Varaždinske županije u suradnji s  Policijskom Upravom Varaždinskom pozvao sve građane da svoje prijedloge, komentare, sugestije pa i prigovore vezane.

Kako ističu članovi Savjeta, odaziv građana je jako dobar te pozivaju još jednom sve zainteresirane da svoje prijedloge, sugestije I komentare šalju sve do 1. lipnja ove godine vezane za probleme na prometnicama Varaždinske županije dostave na e-mail adresu Policijske uprave Varaždinske: vz.promet@mup.hr ili na e-mail adresu Varaždinske županije: dlevacic@vzz.hr.

Po isteku tog roka Policijska uprava Varaždinska će analizirati sve pristigle prijedloge i sugestije po postajnim područjima, zatim po općinama i gradovima te će se  napraviti cjelovito izvješće, temeljem kojeg će upravitelji cesta i jedinica lokalne samouprave, uz suglasnost policije, poduzeti opravdane i potrebne zahvate i adekvatne mjere na cestama.