Službeni internet portal Varaždinska županija

Županijski adresar

IZVRŠNA TIJELA

 

ŽUPAN

Radimir Čačić
Tel: 042/390-555
Fax: 042/390-553
E-mail: zupan@vzz.hr
Adresa: Franjevački trg 7, Varaždin

 

ZAMJENICI ŽUPANA


Robert Vugrin
Tel: 042/390-503
Fax: 042/390-578
E-mail: robert.vugrin@vzz.hr


Tomislav Paljak
Tel: 042/390-503
Fax: 042/390-578
E-mail: tomislav.paljak@vzz.hr

 

Upravni odjel za poslove župana

 

Iva Janežić
Pročelnica
iva.janezic@vzz.hr , mediji@vzz.hr
042/390-557


Vlasta Zuber
Zamjenica pročelnice za pravne poslove
vlasta.zuber@vzz.hr
042/390-564


mr. sc. Robert Kelemen
Pomoćnik pročelnika za informatiku i informacijsku sigurnost
robert.kelemen@vzz.hr
042/390-514


Tomislav Pajtlar
Savjetnik za protokol
tomislav.pajtlar@vzz.hr
042/390-506


Darko Majhen
Viši stručni suradnik za odnose s javnošću i udruge
darko.majhen@vzz.hr
042/390-557


Romina Golub
Viša stručna suradnica za ljudske resurse  
romina.golub@vzz.hr
042/390-561


Renata Popović-Kovačić
Stručna suradnica za upravne poslove župana
rpopovic-kovacic@vzz.hr
042/390-555


Ivana Klarić
Administrativna tajnica zamjenika župana
ivana.klaric@vzz.hr
042/390-503


Vedran Šestak
Referent za informatičke poslove
vedran.sestak@vzz.hr
042/390-519


Jurica Koledić
Referent za materijalne resurse
jurica.koledic@vzz.hr
042/390-556


Dejan Vojnović
Vozač službenog vozila
042/390-556
 

Služba za unutarnju reviziju

 

Anica Vereš
Voditeljica službe za unutarnju reviziju
anica.veres@vzz.hr
042/390-547
Fax: 042/311-965
Franjevački trg 7, Varaždin


Martin Hajdinjak
Unutarnji revizor
martin.hajdinjak@vzz.hr
042/390-545
Fax: 042/311-965

 

UPRAVNI ODJEL ZA GOSPODARSTVO, REGIONALNI RAZVOJ I EUROPSKE INTEGRACIJE

 

Tel: 042/390 536
Fax: 042/210 606
Adresa: Franjevački trg 7, 42 000 Varaždin


mr.sc. Jelena Zrinski Berger
Pročelnica
jelena.zrinski@vzz.hr
042/390-570


mr.sc. Ivan Biškup
Pomoćnik pročelnice za gospodarstvo
ivan.biskup@vzz.hr
042/390-541


mr.sc. Tomislav Jarmić
Pomoćnik pročelnice za komunalno gospodarstvo i zaštitu i spašavanje
tomislav.jarmic@vzz.hr
042/390-533


Larisa Križan Breljak
Pomoćnica pročelnice za regionalni razvoj i europske integracije
larisa.krizan@vzz.hr
042/390-576



Martina Škoda
Viša stručna suradnica za pravne poslove
martina.skoda@vzz.hr
042/390-577


Martina Čus
Viša stručna suradnica za pravne poslove
martina.cus@vzz.hr
042/390-577

 

Marijana Kruhoberec
Viša stručna suradnica za pravne poslove
marijana.kruhoberec@vzz.hr
042/390-546

Petra Martak
Viša stručna suradnica za regionalni razvoj
petra.martak@vzz.hr
042/390-546


Darko Levačić
Viši stručni suradnik za promet i komunalno gospodarstvo
darko.levacic@vzz.hr
042/390-535


Jelica Rogar
Viša referentica za uredske i analitičke poslove
jelica.rogar@vzz.hr
042/390-536

 

UPRAVNI ODJEL ZA POLJOPRIVREDU I ZAŠTITU OKOLIŠA

 

Tel: 042/390-580
Fax: 042/311-965
E-mail: poljoprivreda@varazdinska-zupanija.hr
Adresa: Franjevački trg 7, Varaždin


dr. sc. Dragutin Vincek
Pročelnik
dragutin.vincek@vzz.hr
042/390-579

Tanja Banfić
Viša referentica za poljoprivredu i lovstvo
tanja.banfic@vzz.hr
042/390-582


Jasna Vresk
Stručna suradnica za poljoprivredu
jasna.vresk@vzz.hr
042/390-581


Ivana Dukši
Pomoćnica pročelnika za zaštitu okoliša
ivana.duksi@vzz.hr
042/390-522


Natalija Ježek Zenkel
Viša stručna suradnica za zaštitu prirode
natalija.jezek.zenkel@vzz.hr
042/390-524

 

UPRAVNI ODJEL ZA PROSTORNO UREĐENJE I GRADITELJSTVO

 

SJEDIŠTE U VARAŽDINU

 

Tel: 042/390-585

Fax: 042/390-588

Adresa: Franjevački trg 7, 42000 Varaždin


Mario Sačić
Pročelnik
mario.sacic@vzz.hr
042/390-590


Danijel Meštrić
Zamjenik pročelnika
danijel.mestric@vzz.hr
042/659-060

 

Draženka Biškup
Viša stručna suradnica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
drazenka.biskup@vzz.hr
042/390-592


Ivica Nemeti
Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
ivica.nemeti@vzz.hr
042/390-593


Nevenka Šešet
Viša referentica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
nevenka.seset@vzz.hr
042/390-591


Ivan Jaklin
Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
ivan.jaklin@vzz.hr
042/390-589


Dražen Šagi
Viši stručni suradnik za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
drazen.sagi@vzz.hr
042/390-587


Biljana Marković
Viša referentica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
biljana.markovic@vzz.hr
042/390-586


Ana Marija Kocijan
Viša referentica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
anamarija.kocijan@vzz.hr
042/390-593


Zoran Šanjek
Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
zoran.sanjek@vzz.hr
042/390-587


Goran Koren
Viši referent za uredsko poslovanje
goran.koren@vzz.hr
042/660-322


Ivana Božić
Viša referentica za evidencije u procjeni vrijednosti nekretnina
ivana.bozic@vzz.hr
042/390-585


Draženka Kokot
Referentica za stručne poslove pisarnice
drazenka.kokot@vzz.hr
042/390-585


Radmila Sršan
Administrativna tajnica
radmila.srsan@vzz.hr
042/390-585

 

ISPOSTAVA U IVANCU

 

Tel: 042/659-061

Fax: 042/781-102

Adresa: Đure Arnolda 9, 42240 Ivanec


Gordana Bedenicki
Stručna suradnica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
gordana.bedenicki@vzz.hr
042/659-062


Tatjana Ficko
Viša stručna suradnica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
tatjana.ficko@vzz.hr
042/659-060


Kristina Ljubek
Viša referentica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
kristina.ljubek@vzz.hr
042/659-063


Ljubica Petrinjak
Viša referentica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
ljubica.petrinjak@vzz.hr
042/659-063


Boris Krznar
Viši referent za uredsko poslovanje
boris.krznar@vzz.hr
042/659-062


 

ISPOSTAVA U NOVOM MAROFU

 

Tel: 042/659-091

Adresa: Trg hrvatske državnosti 1, 42220 Novi Marof


Dubravka Horvat-Đurkan
Pomoćnica pročelnika za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
dubravka.horvat-durkan@vzz.hr
042/659-093


Matija Ipša
Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
matija.ipsa@vzz.hr
042/659-092


Dražen Kozulić
Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
drazen.kozulic@vzz.hr
042/659-093


Anita Sinčić
Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
anita.sincic@vzz.hr
042/659-092


Zoran Švogor
Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
zoran.svogor@vzz.hr
042/659-093


Slobodan Bival
Referent za stručne poslove prostornog uređenja i graditeljstva
slobodan.bival@vzz.hr
042/659-092


Antonija Koščak
Referentica za uredsko poslovanje
antonija.koscak@vzz.hr
042/659-091 

 

ISPOSTAVA U LUDBREGU

 

Tel: 042/659-052

Fax: 042/659-052 

Adresa: Trg Svetog Trojstva 14, 42230 Ludbreg


Tomislav Sokolić
Viši stručni suradnik za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
tomislav.sokolic@vzz.hr
042/659-053


Damir Pizek
Viši stručni suradnik za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
damir.pizek@vzz.hr
042/659-050


Martina Ereiz
Viša stručna suradnica za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
martina.ereiz@vzz.hr
042-659-050


Marko Herceg
Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
marko.herceg@vzz.hr
042/659-053


Denis Kotolenko
Viši referent za poslove prostornog uređenja i graditeljstva
denis.kotolenko@vzz.hr
042/659-053

 

Vedran Filip
Referent za uredsko poslovanje
vedran.filip@vzz.hr
042/659-052

 

UPRAVNI ODJEL ZA PROSVJETU KULTURU I SPORT

 

Tel: 042/390-517 

Fax: 042/212 425 

E-mail: prosvjeta@vzz.hr 

Adresa: Franjevački trg 7, Varaždin

 
dr. sc. Miroslav Huđek
Pročelnik
miroslav.hudjek@vzz.hr
042/390-542


Sanja Herceg
Pomoćnica pročelnika za prosvjetu
sanja.herceg@vzz.hr
042/390-513


Aleksandra Cesar
Viša stručna suradnica za prosvjetu
aleksandra.cesar@vzz.hr
042/390-540


Silvija Ladić Fischer
Savjetnica za razvojne programe
silvija.ladic@vzz.hr
042/390-511


Mladen Sinković
Viši stručni suradnik za upravljanje projektima u obrazovanju
mladen.sinkovic@vzz.hr
042/390-544


Renata Makaj Kefelja
Viša stručna suradnica za financijske poslove
renata.makajkefelja@vzz.hr
042/390-509


Irena Jović
Viša stručna suradnica za financijske poslove
irena.kovic@vzz.hr
042/390-509


Romana Kranjčić

Savjetnica za razvojne programe
romana.kranjcic@vzz.hr
042/390-584


Biserka Tomašek
Viša referentica za prosvjetu
biserka.tomasek@vzz.hr
042/390-517 

 

UPRAVNI ODJEL ZA ZDRAVSTVENU ZAŠTITU I SOCIJALNU SKRB

 

Tel: 042/390-515, 042/390-574

Fax: 042/210-343

Adresa: Franjevački trg br. 7, Varaždin

 

Ruža Jelovac
Pročelnica
ruza.jelovac@vzz.hr
042/390-574


Zvjezdana Fulir
Pomoćnica pročelnice za poslove socijalne i zdravstvene zaštite
zvjezdana.fulir@vzz.hr
042/390-516

 

Andrea Sever Cafuk
Savjetnica za poslove zdravstvene zaštite
andrea.sever-cafuk@vzz.hr
042/390-532

 

Mario Bednarek
Viši stručni suradnik za poslove za koncesije u zdravstvenoj zaštiti
i socijalnoj skrbi i za poslove civilne zaštite
mario.bednarek@vzz.hr
042/390-527

 

Vera Pšag
Referentica za stručne poslove zdravstvene zaštite i socijalne skrbi
vera.psag@vzz.hr
042/390-515 

 

UPRAVNI ODJEL ZA PRORAČUN I JAVNU NABAVU

 

Tel: 042/390-548 

Fax: 042/390-543

Adresa: Franjevački trg 7, 42000 Varaždin
 

Klaudija Brezovec
Pročelnica
klaudija.brezovec@vzz.hr
042/390-548


Tina Prašnički
Pomoćnica pročelnice za proračun i plansko-analitičke poslove
tina.prasnicki@vzz.hr
042/390-518


Anita Strniščak
Savjetnica za javno-privatno partnerstvo i javnu nabavu
anita.strniscak@vzz.hr
042/390-565


Marina Ivančević
Viša stručna suradnica za javnu nabavu
marina.ivancevic@vzz.hr
042/390-531


Nikolina Novoselec
Viša stručna suradnica za računovodstvo i financije
nikolina.novoselec@vzz.hr
042/390-549


Brankica Škrnjug
Viša stručna suradnica za plan i analizu
brankica.skrnjug@vzz.hr
042/390-518


Višnja Vitez
Referentica za računovodstvo - likvidatura i obračun plaća
visnja.vitez@vzz.hr
042/390-550


Ana Šambar
Referentica - glavni knjigovođa
ana.sambar@vzz.hr
042/390-552


Adela Vrtar
Referentica za računovodstvo
adela.vrtar@vzz.hr
042/390-551


Vera Biljan
Referentica za stručne poslove javne nabave i evidencije
vera.biljan@vzz.hr
042/390-531 

 

UPRAVNI ODJEL ZA POSLOVE SKUPŠTINE I OPĆE POSLOVE

 

Tel: 042/390-562

Fax: 042/211-387

Adresa: Franjevački trg 7, Varaždin


mr.sc. Ljubica Križan
Pročelnica
ljubica.krizan@vzz.hr
042/390-562


Milivoj Težački
Pomoćnik pročelnice za pravne poslove i upravljanje imovinom
milivoj.tezacki@vzz.hr
042/390-569


Renata Skoko
Pomoćnica pročelnice za područnu samoupravu i civilno društvo
renata.skoko@vzz.hr
042/390-554


Biserka Kozulić
Viša referentica za poslove županijske Skupštine i radnih tijela
biserka.kozulic@vzz.hr
042/390-560
042/390-559


Snježana Borović
Referentica za stručne poslove Županijske skupštine
snjezana.borovic@vzz.hr
042/390-526


Danijela Mađarić
Referentica za stručne poslove pisarnice
danijela.madjaric@vzz.hr
042/390-534


Marijana Bistrović
Referentica za stručne poslove arhive
marijana.bistrovic@vzz.hr
042/390-534


Florijan Magić

Domar
042/390-500

Projekti