Službeni internet portal Varaždinska županija

124 učenika na Županijskom natjecanju iz hrvatskog jezika

OBJAVLJENO 07.03.2017.

Znaju se i pobjednici Županijskog natjecanja iz hrvatskog jezika u kategorijama učenika 7. i 8. razreda osnovnih škola te sva četiri razreda srednjih škola s područja Varaždinske županije.

Darija Gazdek iz OŠ Novi Marof bila je najbolja među učenicima sedmih razreda, a Antonija Križanec iz OŠ Sračinec među učenicima osmih razreda osnovnih škola.

Među srednjoškolcima, u kategoriji učenika prvih razreda najviše je bodova osvojio Dino Forjan iz Srednje škole Ivanec, Vida Sever iz Prve gimnazije Varaždin bila je najbolja među učenicima drugih razreda, dok je njezin školski kolega Šimun Šopar bio prvi u kategoriji učenika trećih razreda. Među maturantima, najviše znanja o hrvatskom jeziku pokazala je Lucija Vusić iz Srednje škole Ivanec.

NAJČITANIJE NOVOSTI