Učenici Srednje škole Arboretum Opeka ukrasili Skupštinsku dvoranu Županijske palače

OBJAVLJENO 24.12.2018.

Ove godine Skupštinsku dvoranu Županijske palače krase božićne dekoracije koje su izradili učenici Srednje škole Arboretum Opeka iz Marčana pod vodstvom mentorice Blanke Pazman. Postavljene su u Skupštinskoj dvorani u blagdansko vrijeme i bile su prezentirane svim gostima s ciljem promocije rada Srednje škole, koja je osnovana još 1958. godine od kada se tamo obrazuju vrsni cvjećari i vrtlari.

Sama škola nalazi se u blizini poznatog arboretuma, koji i danas ljepotom i bogatstvom biljnih vrsta oduševljava brojne posjetitelje, a ujedno služi i kao učionica na otvorenome budućim cvjećarima  i vrtlarima.

Učenici i nastavnici škole često se uključuju u različite humanitarne aktivnosti te su ponosni na brojne i zapažene uspjehe učenika na raznim natjecanjima.

Varaždinska županija zahvaljuje ravnateljici Škole Rajki Tršinski, mentorici Blanki Plazman i svim učenicima koji su izradili maštovite dekoracije.