Službeni internet portal Varaždinska županija

Župan na Danu Općine Breznica

OBJAVLJENO 23.07.2018.

U Bisagu je obilježen Dan Općine Breznica, svetom misom i tradicionalnim proštenjem, nakon čega je upriličena primopredaja i posvećenje navalnog vatrogasnog vozila DVD-u Bisag, a zatim je otvoren Sejem domaćih proizvoda i rukotvorina te je održana promocija, prodaja i degustacija domaćih proizvoda.

Obilježavanju je prisustvovao i župan Varaždinske županije Radimir Čačić, županijski vijećnici Reformista Nenad Koščak, Kristijan Hublin i Vlasta Cindrić, načelnik Općine Mali Bukovec Darko Marković te mnogi drugi

Nakon pozdravnih riječi načelnika Općine Breznica Stjepana Krobota, prisutnima se obratio i župan Čačić čestitavši svima Dan Općine te je pohvalio dosadašnje rezultate i naglasio kako Županija stoji na raspolaganju za realizaciju daljnjih projekata.

NAJČITANIJE NOVOSTI