Službeni internet portal Varaždinska županija

Županija donirala sportsku opremu Nogometnom klubu iz Nove Vesi

OBJAVLJENO 02.10.2017.

NK "NOVA VES" osnovan je 14. svibnja 1948. godine. Prvu nogometnu loptu dobio je od NK "GRAĐANSKI" iz Zagreba. Natječe se u drugoj županijskoj ligi, te se sa četiri uzastopne prvenstvene pobjede učvrstio u gornjem dijelu tablice.

Varaždinska županija osigurala je sredstva za nabavku nove sportske opreme. Primopredaju donirane sportske opreme od strane Županije je izvršio dožupan Tomislav Paljak koji je izvršio početni udarac u prvenstvenom susretu sa NK "KARLOVEC", u kojem je domaćin, NK "NOVA VES" izborio pobjedu rezultatom 2:1.

Primopredaji su bili prisutni i i načelnik općine Petrijanec, g. Željko Posavec, predsjednik kluba NK "NOVA VES", g. Mirko Martinčević, stručno vodstvo: g. Alen Jambrešić i g.Miroslav Koprek, te g. Davor Golub, županijski vijećnik i g. Roman Strelec, potpredsjednik Vijeća Općine Petrijanec.

NAJČITANIJE NOVOSTI