Službeni internet portal Varaždinska županija

Župan Radimir Čačić na Danu Općine Poličnik

OBJAVLJENO 31.08.2017.

Župan Varaždinske županije Radimir Čačić prisustvovao je svečanoj sjednici povodom Dana Općine Poličnik u Zadarskoj županiji.

Prije svečane sjednice u društvu domaćina načelnika Općine Poličnik Davora Lončara, potpredsjednice Vlade i ministrice gospodarstva, poduzetništva i obrta, dr. sc. Martine Dalić  obišao je Poslovnu zonu Grabi.

Na svečanoj sjednici prisustvovala je i saborska zastupnica Grozdana Perić, izaslanica predsjednika Hrvatskog sabora Gordana Jandrokovića, Martina Dalić, potpredsjednica Vlade RH i ministrica gospodarstva, poduzetništva i obrta, čak deset saborskih zastupnika, šest državnih tajnika, dva pomoćnika ministra, Nataša Kulakoweski Kramarić i Josip Bilaver te dva župana, Božidar Longin i Radimir Čačić, zadarski gradonačelnik Branko Dukić i drugi.