Službeni internet portal Varaždinska županija

Delegacija Varaždinske županije s veleposlanikom Japana na Hrvatsko-japanskom poslovnom sastanku

OBJAVLJENO 06.06.2018.

Delegacija Varaždinske županije, zamjenik župana Robert Vugrin te direktor Agencije za razvoj Varaždinske županije Borko Mikić sudjelovali su na Hrvatsko-japanskom poslovnom sastanku u organizaciji HGK.

Sastanak se održao u organizaciji Veleposlanstva Japana u Hrvatskoj, Ministarstva gospodarstva poduzetništva i obrta RH te regionalnog ureda JETRO-a a u suradnji s Agencijom za investicije i konkurentnost, Hrvatskom gospodarskom komorom i Udruženjem stranih ulagača u Hrvatskoj 2018. godine.

Japanskim gospodarstvenicima bilo je predstavljeno gospodarsko okruženje za ulagače i poslovne prilike u Hrvatskoj. Predstavljale su se sve hrvatske  županije sa svojim ulagačkim potencijalom te pogodnostima za investitore, pa se tako predstavila i naša Županija.  Bila je to prilika za prezentiranje investicijskog potencijala na regionalnoj i lokalnoj razini za Varaždinsku županiju.

Predstavnici Županije susreli su se i s veleposlanikom Japana u RH NJ.E. Keiji Takiguchijem.

NAJČITANIJE NOVOSTI