Na Hrvatskoj radioteleviziji održan sastanak o vraćanju HRT-ovog studija u Varaždin

OBJAVLJENO 04.05.2018.

Na Hrvatskoj radioteleviziji u Zagrebu danas je, 4. svibnja, održan sastanak o vraćanju HRT-ovog studija u Varaždin.

Na sastanku s glavnim ravnateljem HRT-a Kazimirom Bačićem, ravnateljem Poslovne jedinice Program Renatom Kunićem, ravnateljem Poslovne jedinice Tehnologija Nikolom Bonačićem-Krešićem i ravnateljem Poslovne jedinice Produkcija Jozo Barišić bili su župan Varaždinske županije Radimir Čačić, predsjednik Županijske skupštine Alen Runac i saborski zastupnik Anđelko Stričak.

Na sastanku su dogovoreni koraci koji će omogućiti da se s početkom jesenske sheme regionalni program ponovno proizvodi i emitira iz HRT-ovog studija u Varaždinu. U prvoj etapi Varaždinska županija osigurala je prostor te ga besplatno dala na raspolaganje HRT-u.

Sada su razriješeni svi tehnički i organizacijski problemi te je definirana dinamika aktivnosti.