Novi natječaj Saveza Alpe Jadran

OBJAVLJENO 16.02.2017.

Objavljen natječaj za prijavu projektnih ideja Saveza Alpe-Jadran za sufinanciranje projekata iz zajedničkog proračuna Saveza – poziv je otvoren 15.02. 2017. do 15.03.2017.

Pozivaju se svi zainteresirani da se prijave na natječaj koji je objavio Savez Alpe-Jadran.

Savez Alpe-Jadran ima tematske koordinacijske točke (TCP) koje pokrivaju 14 područja. Projekti koji se prijavljuju za financiranje mogu pokrivati bilo koju od tih 14 tema odnosno područja: Poljoprivreda i zavičajna baština; Umjetnost i kultura; Prevencija katastrofa; Gospodarstvo; Energija i okoliš; Ravnopravnost spolova; Europa; Zdravstvena zaštita; Visoko obrazovanje; Inkluzija; Cjeloživotno učenje; Mobilnost; Sport i Turizam.

Putem ovog poziva financiraju se sljedeće kategorije projekata:

1. Troškovi pripreme projekta koji će biti financiran iz EU programa (maksimalna svota koja se može dobiti iz zajedničkog proračuna Saveza Alpe-Jadran je 5.000,00 eura, ukoliko projektni prijedlog odobri Upravni odbor Saveza)
  2. Troškovi provedbe projekta sufinanciranog iz EU programa (maksimalan iznos je 5.000,00 eura, ukoliko projekt odobri Upravni odbor Saveza)
  3. Zajednički projekt (maksimalan iznos iz zajedničkog proračuna je 20 % vrijednosti projekta ili maksimum od 4.000,00 eura, ukoliko projekt odobri Upravni odbor)

Prijavni obrazac u prilogu potrebno je ispuniti podacima o projektu, te ga poslati resornoj koordinacijskoj točki do 15. ožujka 2017. (kontakti za svaku tematsku točku navedeni su na kraju Prijavnog obrasca).

Za više informacija o natječaju možete se obratiti resornim koordinacijskim točkama, i u Varaždinsku županiju, Upravni odjel za gospodarstvo, regionalni razvoj i europske integracije, 042 390 576, e-mail:lkrizan@vzz.hr

Sve informacije nalaze se na sljedećem linku: