Službeni internet portal Varaždinska županija

Održani međunarodni aeromiting CIAV 2018

OBJAVLJENO 23.07.2018.

U Varaždinu je proteklog vikenda održani međunarodni aeromiting CIAV 2018. koji je okupio veliki broj posjetitelja, kako domaćih tako i stranih gostiju.

Otvorenju aeromitinga su uz ministra branitelja Tomu Medveda, državnog tajnika MORH-a Zdravka Jakopa, prisustvovali i župna Varaždinske županije Radimir Čačić, posebna savjetnica župana Natalija Martinčević, gradonačelnik Grada Varaždin dr.sc. Ivan Čehok, saborski zastupnik Anđelko Stričak kao i mnogi drugi.

Župan Čačić je u pozdravnom govoru naglasio kako se radi o velikoj, značajnoj manifestaciji za Varaždinsku županiju.
- Radi se o izvrsnoj manifestaciji, primamljivoj za publiku, a vidimo da je i program zaista dobar. Ovakva vrsta manifestacije je izuzetno skupa, i bez potpore Ministarstava ne bi mogli to organizirati. Čestitam organizatorima, ljubitelji letenja i zrakoplovstva su došli na svoje – rekao je župan.

NAJČITANIJE NOVOSTI