Službeni internet portal Varaždinska županija

Varaždinu na dar: na adventskom kalendaru otkrivena fotografija Gradske vijećnice

OBJAVLJENO 06.12.2017.

Grad baroka, glazbe i cvijeća Varaždin slavi svoj Dan danas, 6. prosinca, na blagdan zaštitnika sv. Nikole. Varaždinska županija svom gradu sjedištu poklanja fotografiju na adventskom kalendaru prikazanom na Županijskoj palači.

Gradska vijećnica, koja krasi šesti dan mjeseca prosinca na adventskom kalendaru, smještena je na središnjem Trgu kralja Tomislava i samo je jedna od mnogih kulturnih znamenitosti i prirodnih ljepota po kojima je Varaždinska županija poznata, a koje se svaki dan otkrivaju na prozorima naše Županijske palače.   

Autor ove fotografije Gradske vijećnice u božićnom ozračju je Domagoj Sever.

Svim građankama i građanima Grada Varaždina čestitamo 6. prosinac, Dan Grada Varaždina i blagdan zaštitnika sv. Nikole!

 

NAJČITANIJE NOVOSTI