Službeni internet portal Varaždinska županija

Župan Čačić iz svog osobnog fonda osigurao srednjoškolcima ulaznice za utakmicu

OBJAVLJENO 17.05.2019.

Župan Varaždinske županije Radimir Čačić iz svog je osobnog fonda osigurao 800 besplatnih karata za učenike srednjih škola s područja Varaždinske županije za sutrašnju nogometnu utakmicu koju NK Varaždin igra protiv NK Šibenik.

S obzirom na to da je interes za utakmicu jako velik te da se radi o važnoj utakmici za Grad Varaždin i Varaždinsku županiju, našim učenicima je ponuđeno da njoj prisustvuju te navijaju i bodre igrače Varaždina. Vjerujemo da će svojim navijanjem dodatno upotpuniti  atmosferu koja će sigurno biti odlična. Koristimo priliku da našim nogometašima zaželimo puno uspjeha i sreće te da već sutra navečer slobodno možemo reći kako nakon niza godina opet imamo prvoligaša.

NAJČITANIJE NOVOSTI