Službeni internet portal Varaždinska županija

Župan Čačić sa suradnicima primio predstavnike medija

OBJAVLJENO 18.12.2019.

U Županijskoj palači u Varaždinu, danas 18. prosinca tradicionalno je održan prijem za predstavnike medija.

Župan Varaždinske županije Radimir Čačić sa suradnicima savjetnicom Natalijom Martinčević, zamjenicima Tomislavom Paljakom i Robertom Vugrinom te predsjednikom Županijske skupštine mr.sc. Alenom Runcem je pozdravio medije te je u svom govoru istaknuo kako je suradnja od početka mandata odlična, mediji prate sve projekte koje Varaždinska županija radi, a kako je župan naglasio ne postoji nikakva sumnja da će se ta suradnja nastaviti i dalje.

- Prema istraživanjima, mediji na Sjeveru, a vjerujem posebno u našoj Županiji su čitaniji, imaju veću gledanost i slušanost nego u ostalim dijelovima Hrvatske. Samim time naši građani su više zainteresirani i informiraniji nego što je to hrvatski standard. Unatoč teškim vremenima naši mediji su opstali i to nije nimalo lako. – rekao je župan Čačić te svima poželio puno zdravlja i poslovnog uspjeha u Novoj 2020. godini.

NAJČITANIJE NOVOSTI