Službeni internet portal Varaždinska županija

DUZS nagradio najbolje učenike na natječaju za likovne, literarne i foto radove

OBJAVLJENO 05.06.2019.

U Vatrogasnom domu u Varaždinu održana je svečanost podijele nagrada najboljim učenicima na održanome natječaju za likovne, literarne i foto radove djece i mladih, predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta te djece i mladih s posebnim obrazovnim potrebama kojeg je provela Državna uprava za zaštitu i spašavanje.

Svečanosti na kojoj je ukupno šesnaest djece dobilo prigodne poklončiće prisustvovao je i zamjenik župana Varaždinske županije Robert Vugrin  koji je čestitao nagrađenima te pohvalio dječju kreativnost.

- Čestitke svima, djeca su pokazala svoju kreativnost, tema je bila vezana uz katastrofe i snagu sustava civilne zaštite i povjerenstvo nije imalo laki zadatak obzirom na pristigle radove. Lijepo je da se djeca od svoje najranije dobi već izražavaju na jedan slikoviti i maštoviti način – rekao je zamjenik župana Vugrin.

Svečanosti je prisustvovao i Zdravko Vrbanić iz  područnog ureda civilne zaštite Varaždin.

NAJČITANIJE NOVOSTI