Službeni internet portal Varaždinska županija

Izglasavanjem rebalansa nastavljaju se županijski projekti

OBJAVLJENO 26.09.2014.

Župan Varaždinske županije Predrag Štromar poziva sve županijske vijećnike da se odazovu izvanrednoj sjednici Županijske skupštine koja je sazvana za ponedjeljak, 29. rujna 2014. godine te da pokažu demokratsku zrelost, ali i sudjelovanje u poštivanju procedure.

- Siguran sam da kvorum nije upitan i da ćemo izglasanim rebalansom osigurati sredstva za nastavak projekta za 92 osobe koje bi obavljale poslove pomoćnika učenicima s teškoćama u osnovnim i srednjim školama kojima je osnivač Varaždinska županija. Dužnost nam je da učenicima kojima je pomoć potrebna pomognemo, ali i time će se zaposliti određeni broj ljudi  - rekao je Štromar te dodao kako su građani izvršnu i predstavničku vlast izabrali da svoje dužnosti obavljaju odgovorno i na korist svih građana Županije.

NAJČITANIJE NOVOSTI

Dužnost nam je da učenicima kojima je pomoć potrebna pomognemo, ali i time će se zaposliti određeni broj ljudi.

Predrag Štromar, župan