Službeni internet portal Varaždinska županija

Položeni vijenci povodom Dana županije

OBJAVLJENO 08.09.2014.

Povodom Dana Varaždinske županije koji se svake godine obilježava 8. rujna, na Blagdan Male Gospe, izaslanstvo Varaždinske županije u kojem su bili župan Predrag Štromar, njegovi zamjenici Alen Kišić i Alan Košić te predsjednica Županijske skupštine Dubravka Biberdžić te Zlatan Mošmondor položili  su vijenac i zapalili svijeću kod središnjeg križa na gradskom groblju u Varaždinu u spomen na sve preminule građane Varaždinske  županije.

Pozivajući prisutne na minutu šutnje župan Štromar je naglasio kako je ovo prigoda da se prisjetimo i svih poginulih branitelja s područja Varaždinske županije. Prije polaganja vijenca kod središnjeg križa, županijsko izaslanstvo položilo je aranžman i zapalilo svijeću na grobu pokojnog župana dr. Marijana Mlinarića.

NAJČITANIJE NOVOSTI

Izaslanstvo Varaždinske županije položilo vijence povodom Blagdana Male Gospe.