Službeni internet portal Varaždinska županija

Predsjednik Josipović posjetio Špancirfest

OBJAVLJENO 30.08.2014.

I ove je godine Predsjednik RH dr.sc. Ivo Josipović došao u Varaždin kako bi prošpancirao gradskim ulicama te uživao u Špancirfestu.

Šetajući u društvu župana Varaždinske županije Predraga Štromara i gradonačelnika Grada Varaždina Gorana Habuša predsjednik je naglasio kako je ovaj posljednji Špancirfest potvrda, da se radi sjajnoj manifestaciji.

-Ugodno sam iznenađen brojem ljudi koji posjećuju ovaj festival. Špancirfest je dokaz da imamo dobar turizam i u kontinentalnom dijelu Hrvatske- rekao je predsjednik Josipović.

Važno je naglasiti kako je Predsjednik RH već tradicionalan gost na ovom festivalu, a svake godine Špancirfest posjećuje sve više ljudi što dokazuje da se radi o prepoznatljivom brandu Varaždina, ali i cijele okolice.

NAJČITANIJE NOVOSTI

Špancirfest je dokaz da imamo dobar turizam i u kontinentalnom dijelu Hrvatske.

Ivo Josipović, predsjednik RH