Službeni internet portal Varaždinska županija

Prijevoz srednjoškolaca kreće od ponedjeljka, 8. rujna 2014. godine

OBJAVLJENO 04.09.2014.

Kako bi učenicima s područja Varaždinske županije omogućili da koriste prijevoz do donošenja Uputa i sklapanja ugovora s prijevoznicima, prijevoznici će omogućiti učenicima da koriste prijevoz na sljedeći način;

Učenici koji koriste autobusni linijski prijevoz prijevoznika Autobusni promet d.d. Varaždin u stečaju  u razdoblju od 08. do zaključno 13. rujna 2014. godine moći će navedeni prijevoz koristiti besplatno bez predočenja mjesečne vozne karte.

Učenici koji koriste željeznički prijevoz moći će u razdoblju od 08. do 12. rujna 2014. godine (uključujući i 12. rujan) koristiti prijevoz uz predočenje stare iskaznice K-18 uz  jednu od pretplatnih karata od mjeseca lipnja, srpnja ili kolovoza 2014. godine.

Ako isto ne posjeduju ili su tek upisali prvi razred, trebaju na blagajni željezničkog kolodvora  Varaždin, Ivanec ili Ludbreg kupiti novu iskaznicu K-18 po cijeni od 20,00 kuna. Na blagajnu učenik treba donijeti  fotografiju  vel. 3 x 3,5 cm,  uz ovjerenu potvrdu škole o upisu u šk. god. 2014./15. Potvrda se ispostavlja na tiskanici br. 2 prema uzorcima iz Zakona o povlasticama u unutarnjem putničkom prijevozu /N.N. 97/2000./.

NAJČITANIJE NOVOSTI

Učenici koji koriste autobusni linijski prijevoz prijevoznika Autobusni promet d.d. Varaždin u stečaju  u razdoblju od 08. do zaključno 13. rujna 2014. godine moći će navedeni prijevoz koristiti besplatno bez predočenja mjesečne vozne karte.