Prijevoz studenata u listopadu

OBJAVLJENO 01.10.2014.

Obavještavamo sve studente s područja Varaždinske županije da u mjesecu listopadu 2014. godine Autobusni promet d.d. Varaždin odobrava studentima slijedeće cijene i popuste:

• studenti s područja Varaždinske županije koji putuju unutar Varaždinske županije, u Međimursku županiju i Koprivničko-križevačku županiju, a korisnici su mjesečnih karata, imaju pravo na povlaštenu mjesečnu kartu u iznosu od 450 kuna.
  • studenti s područja Varaždinske županije koji putuju u Rijeku i Opatiju imaju pravo na akcijske cijene karneta (Varaždin-Rijeka 70 kn, Varaždin-Opatija 70,00 kn)
  • studenti koji putuju u ostala mjesta u Hrvatskoj imaju pravo na kupnju jednosmjerne karte s popustom 35% ili povratne karte s popustom od 40%.