Službeni internet portal Varaždinska županija

Uoči Svih svetih položeni vijenci i zapaljene svijeće

OBJAVLJENO 31.10.2014.

Povodom blagdana Svi sveti na Varaždinskom su groblju položeni vijenci i zapaljene svijeće u spomen na sve preminule građane Varaždinske županije. Izaslanstvo Varaždinske županije, u kojem su bili predsjednica Županijske skupštine Dubravka Biberdžić, zamjenik župana Alan Košić i županijski vijećnik Zlatan Mošmondor, tako su kod središnjeg križa izrazili počast i pijetet svim preminulim građanima Varaždinske županije.

Nakon toga su kod spomen-križa hrvatskim braniteljima položili vijenac i zapalili svijeću kao znak zahvalnosti i trajnog sjećanja na položene živote za stvaranje samostalne i neovisne hrvatske države, a odali su počast i svim poginulim antifašistima kod Spomen kosturnice.
Uz izaslanstva Varaždinske županije i Grada Varaždina vijenac su položili i predstavnici Ureda državne uprave u Varaždinskoj županiji, Ureda za obranu, Udruge dragovoljaca Domovinskog rata, kao i predstavnici Policijske uprave Varaždinske.

NAJČITANIJE NOVOSTI