Službeni internet portal Varaždinska županija

Upitna provedba programa "Pomoć učenicima s teškoćama u razvoju"

OBJAVLJENO 24.09.2014.

Obzirom da današnja sjednica Županijske skupštine Varaždinske županije nije održana zbog nedostatka kvoruma, tako nije ni razmatran, a samim time ni prihvaćen Prijedlog I. izmjena i dopuna Proračuna Varaždinske županije za 2014. godinu i projekciju za 2015. i 2016. godinu u kojem bi se osigurala sredstva za 92 osobe koje bi obavljale poslove pomoćnika učenicima s teškoćama u osnovnim i srednjim školama kojima je osnivač Varaždinska županija.

Župan Predrag Štromar se nada kako će ovaj spomenuti Prijedlog biti izglasan na slijedećoj sjednici Županijske skupštine, a što se tiče neodržavanja sjednice skupštine rekao je slijedeće:

- Molio bih sve županijske vijećnike da se dobro upoznaju s procedurom predlaganja točaka dnevnog reda, te da u svome radu poštuju Statut i Poslovnik o radu Županijske skupštine. Poštivanje procedure je vrlo važan element u demokraciji – ističe župan Štromar.

NAJČITANIJE NOVOSTI

Poštivanje procedure je vrlo važan element u demokraciji.

Predrag Štromar, župan