Službeni internet portal Varaždinska županija

Kontakti

ŽUPAN

Radimir Čačić
Tel: 042/390-555
Fax: 042/390-553
E-mail: zupan@vzz.hr
Adresa: Franjevački trg 7, Varaždin

 

ZAMJENICI ŽUPANA


Robert Vugrin
Tel: 042/390-503
Fax: 042/390-578
E-mail: robert.vugrin@vzz.hr


Tomislav Paljak
Tel: 042/390-503
Fax: 042/390-578
E-mail: tomislav.paljak@vzz.hr

 

POSEBNA SAVJETNICA ŽUPANA


Natalija Martinčević
Tel:
 042/390-503
Fax: 042/390-578
E-mail: natalija.martincevic@vzz.hr

 

Upravni odjel za poslove Skupštine i župana 

 

Ivana Golubić Horvat
Pročelnica
ivana.golubic-horvat@vzz.hr
042/390-564

  

Renata Skoko
Zamjenica pročelnice za poslove Županijske skupštine i upravljanje imovinom
renata.skoko@vzz.hr
042/390-554

 

Biserka Kozulić
Viša referentica za poslove županijske skupštine
biserka.kozulic@vzz.hr
042/390-560
042/390-559



Ivana Borovec
Stručna suradnica za upravne poslove župana
ivana.borovec@vzz.hr protokol@vzz.hr
042/390-557

 

Danijela Mađarić
Referentica za stručne poslove pisarnice
danijela.madjaric@vzz.hr
042/390-534

 

Marijana Bistrović
Referentica za stručne poslove pisarnice
marijana.bistrovic@vzz.hr
042/390-537

 

Florijan Magić
Domar
042/390-500



Vesna Margetić Slatki
Savjetnica za odnose s javnošću
vesna.margetic-slatki@vzz.hr
042/390-506

 

Iva Janežić
Savjetnica za odnose s javnošću
iva.janezic@vzz.hr



Vlasta Zuber 
Zamjenica pročelnice za poslove župana
vlasta.zuber@vzz.hr
042/390-556

 

mr. sc. Robert Kelemen
Pomoćnik pročelnika za informatiku i informacijsku sigurnost
robert.kelemen@vzz.hr
042/390-514

 

Tomislav Pajtlar 
Savjetnik za protokol 
tomislav.pajtlar@vzz.hr
042/390-561

 

Romina Golub 
Viša stručna suradnica za ljudske potencijale i Službenica za zaštitu osobnih podataka
romina.golub@vzz.hr
042/390-561

 

Renata Popović-Kovačić 
Stručna suradnica za upravne poslove župana
rpopovic-kovacic@vzz.hr
042/390-555

 

Ivana Klarić 
Administrativna tajnica dužnosnika
ivana.klaric@vzz.hr
042/390-503

 

Vedran Šestak 
Referent za informatičke poslove 
vedran.sestak@vzz.hr
042/390-519

 

Jurica Koledić 
Referent za materijalne resurse i arhivu
jurica.koledic@vzz.hr
042/390-534

 

Dejan Vojnović
Vozač službenog vozila


Ivan Pintarić
Vozač službenog vozila

 

Služba za unutarnju reviziju

 

Anica Vereš
Voditeljica službe za unutarnju reviziju
anica.veres@vzz.hr
042/390-547
Fax: 042/311-965
Franjevački trg 7, Varaždin

 

Martin Hajdinjak
Unutarnji revizor
martin.hajdinjak@vzz.hr
Tel: 042/390-545
Fax: 042/311-965