Službeni internet portal Varaždinska županija

Kontakti

Upravni odjel za zdravstvo, socijalnu skrb i civilno društvo 

 

Tel: 042/390-515, 042/390-574
Fax: 042/210-343

Adresa: Franjevački trg br. 7, Varaždin

 

Lovorka Horvat
Pročelnica
lovorka.horvat@vzz.hr
042/390-574

 

Zvjezdana Fulir
Pomoćnica pročelnice za socijalnu zaštitu
zvjezdana.fulir@vzz.hr
042/390-516

  

Andrea Sever Cafuk
Savjetnica za zdravstvenu zaštitu
andrea.sever-cafuk@vzz.hr
042/390-532

 

Ljubica Božić
Savjetnica za pravne poslove u zdravstvu i socijalnoj skrbi 
ljubica.bozic@vzz.hr
042/390-527

 

Mario Bednarek
Viši stručni suradnik za koncesije u zdravstvu
mario.bednarek@vzz.hr
042/390-527

 

Darko Majhen
Viši stručni suradnik za civilno društvo
darko.majhen@vzz.hr
042/390-521

 

Vera Biljan
Referentica za zdravstvo, socijalnu skrb i civilno društvo
vera.biljan@vzz.hr
042/390-515