Čestitka župana Stričaka i zamjenice Zagorec povodom pravoslavnog Božića

6.1.2022.
Čestitka župana Stričaka i zamjenice Zagorec povodom pravoslavnog Božića

Župan Varaždinske županije Anđelko Stričak i njegova zamjenica Silvija Zagorec uputili su čestitku povodom pravoslavnog Božića.

„Svim građanima i građankama Varaždinske županije koji slave Božić po julijanskom kalendaru upućujemo čestitke povodom Božića, najradosnijeg blagdana koji je simbol rođenja, novog početka i nade u spasenje.

Neka ovaj blagdan u vaše domove donese mir, blagostanje i radost te da nam svima bude vodilja na putu uzajamnog poštovanja i razumijevanja, bez obzira na to kojoj vjeri pripadamo. Mir Božji, Hristos se rodi!“

Anđelko Stričak, župan Varaždinske županije
Silvija Zagorec, zamjenica župana Varaždinske županije

Podkategorije

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće