Ove subote u Varaždinskoj županiji drugi put cijepljenje u 86 ordinacija obiteljske i opće medicine

1.12.2021.

U Varaždinskoj županiji će ove subote, 4. prosinca, ponovno biti održan Dan cijepljenja u  ordinacijama obiteljske i opće medicine.

Građani će se moći cijepiti prvom, drugom ili trećom dozom u 86 ordinacija diljem županije od 8 do 12 sati. Riječ je cijepljenju po jedinstvenom modelu u Hrvatskoj, koje je u Varaždinskoj županiji prvi put održano 13. studenoga.

Građani se na cijepljenje mogu najaviti svojem izabranom obiteljskom liječniku, no mogu doći i bez najave.

Popis svih ordinacija u kojima će u subotu, 13. studenoga, biti organizirano cijepljenje dostavljamo u prilogu.

Podkategorije

Saznaj više...