U Varaždinskoj županiji 165 novih slučajeva zaraze koronavirusom

23.11.2021.
U Varaždinskoj županiji 165 novih slučajeva zaraze koronavirusom

U Varaždinskoj županiji jučer je potvrđeno 165 novih slučajeva zaraze koronavirusom nakon što je testirano 420 osoba. Preminulo je šest osoba.

U Općoj bolnici Varaždin na liječenju su 252 osobe, od kojih su 22 osobe na respiratoru.

Oporavile su se 253 osobe i broj aktivnih slučajeva je 1.395.

Cijepljenje se ovaj tjedan odvija prema sljedećem rasporedu:

• Utorak, 23.11. od 8 do 13 sati

Opća bolnica Varaždin, Podrum kirurgije, cijepljenje Pfizerom i Modernom (prva, druga i treća doza)

• Srijeda, 24.11., od 13 do 18 sati

Opća bolnica Varaždin, Podrum kirurgije, cijepljenje Pfizerom, Modernom i Janssen- Johnson & Johnson cjepivom (prva, druga i treća doza)

• Četvrtak, 25.11., od 13 do 18 sati

Opća bolnica Varaždin, Podrum kirurgije, cijepljenje Pfizerom, Modernom i Johnson & Johnson cjepivom (prva, druga i treća doza)

• Petak, 26.11., od 8 do 13 sati

• Subota, 27.11., od 8 do 16 sati

Specijalna bolnica Varaždinske Toplice – prostor Kino dvorane , cijepljenje Pfizerom i Modernom (prva, druga i treća doza)

Podkategorije

Saznaj više...