Poziv vinarima da predaju uzorke vina na izložbu vina „ ZLATNA KAPLJICA 2024.“

29.3.2024.
Poziv vinarima da predaju uzorke vina na izložbu vina „ ZLATNA KAPLJICA 2024.“

Varaždinska županija pokrovitelj je 19. zajedničke izložbe vina „ZLATNA KAPLJICA 2024“ koje će se održati 10.svibnja ove godine na igralištu NK Beretinec u županijskom šatoru . Izložbu organizira sedam vinogradarskih udruga VIV - BER Beretinec, Jalžabet, VARAŽDINBREG Gornji Kneginec, MEJAŠI Ljubeščica, GROZDEK Sveti Ilija, SVETI MARTIN Varaždinske Toplice i PINTA Novi Marof , a ovim putem pozivaju se svi zainteresirani vinari da predaju  uzorke vina.

Zaprimanje uzoraka vršiti će se 13. travnja (subota) od 14 do 20 sati i 14. travnja (nedjelja) od 12 do 20 sati u Pastoralnom centru „Vilim Cecelja“ , u Svetom Iliji.

Za uzorak je potrebno predati 3 boce po 1 l, ili 4 boce po 0.75 l, (butelje) vina. Na svakoj boci mora biti „etiketa“ (naljepnica) sa podacima izlagača-vinara, odnosno vinogradara (ime i prezime, vrste vina, sorta, kategorija vina; suho, polusuho, slatko, poluslatko, izborna  berba).

Analiza vina je poželjna, ali nije obavezna.

Svaki sudionik izložbe prilikom predaje uzoraka popunjava prijemni list za uzorak koji želi dati na ocjenjivanje i izložbu.

Podkategorije

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće