U Općini Gornji Kneginec održana cestovna biciklistička utrka „5. Uskrsna nagrada Općine Gornji Kneginec”

1.4.2024.
U Općini Gornji Kneginec održana cestovna biciklistička utrka „5. Uskrsna nagrada Općine Gornji Kneginec”

U organizaciji Biciklističkog kluba Kneginec, na Uskrsni ponedjeljak, u Poduzetničkoj zoni Kneginec održano je peto izdanje cestovne biciklističke utrke „Uskrsna nagrada Općine Gornji Kneginec”. Biciklisti voze Ulicom kralja Andrije i ulicom grada Verone, a utrku je otvorio načelnik Općine Gornji Kneginec, ujedno i županijski vijećnik Goran Kaniški koji je sve natjecatelje pozdravio u ime župana Anđelka Stričaka zaželjevši im puno sreće i uspjeha u vožnji naglasivši pritom kako je ova utrka dobra promocija i za Gornji Kneginec , ali i za Varaždinsku županiju.

Inače, u ovoj utrci natječu se biciklisti za Kup Hrvatske u slijedećim kategorijama:

Do11-M/Ž,Do13-M/Ž,Do14-Ž,Do15-Ž – voze 6 krugova – 15,6 km,

Do14-M,Do15M,Kadetkinje – voze 10 krugova – 26 km,

Kadeti,Juniorke, U23/ELITE Ž – voze voze 20 krugova – 52 km,

Veterani A,B,C,D – voze 15 krugova – 39 km.

Galerija slika

Podkategorije

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće