Učenici Osnovne škole Veliki Bukovec posjetili Županijsku palaču

10.5.2022.
Učenici Osnovne škole Veliki Bukovec posjetili Županijsku palaču

Učenici trećih i četvrtih  razreda Osnovne škole iz Velikog Bukovca posjetili su Županijsku palaču te su se tom prilikom upoznali s bogatom poviješću Varaždinske županije, a u Skupštinskoj dvorani primio ih je župan Varaždinske županije Anđelko Stričak.

Učenike je posebno zanimalo kako izgleda radni dan župana te koje su njegove obaveze. Pomoćnik pročelnice za odnose s javnošću i protokol Tomislav Pajtlar proveo ih je po palači koja ove godine obilježava 250 godina od izgradnje, prezentirao im povijest Husarske garde, a posjet palači završeni je zajedničkom fotografijom u atriju Županijske palače.

Galerija slika

Podkategorije

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće