Zamjenik župana Robert Vugrin ružama i čokoladama čestitao Međunarodni dan sestrinstva

12.5.2021.
Zamjenik župana Robert Vugrin ružama i čokoladama čestitao Međunarodni dan sestrinstva

Povodom Međunarodnog dana sestrinstva koji se svake godine obilježava  12. svibnja, zamjenik župana Varaždinske županije Robert Vugrin posjetio je Opću bolnicu Varaždin gdje je Anici Sekovanić, pomoćnici ravnatelja za sestrinstvo predao ruže i čokolade za šezdeset medicinskih sestara i tehničara koji danonoćno rade na COVID odjelima.

-  Ovo je mali znak pažnje našim dragim medicinskim sestrama koje su u ovom vremenu borbe s pandemijom pokazale svoju humanost, profesionalizam, ali i hrabrost brinuvši se o onima kojima je pomoć i njega bila najpotrebnija. Vrijeme pandemije je kako pred liječnike tako i pred medicinske sestre te tehničare stavilo velike izazove kako u profesionalnom tako i u privatnom životu, te je i ovogodišnje obilježavanje Međunarodnog dana sestrinstva za veliki broj medicinskih sestara i tehničara radni –poručio je zamjenik župana Robert Vugrin zaželjevši svima što skoriji povratak na staro normalno.

Galerija slika

Podkategorije

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće