Župan Anđelko Stričak najoštrije osuđuje uništavanje zastave srpske zajednice u Varaždinu

29.11.2021.
Župan Anđelko Stričak najoštrije osuđuje uništavanje zastave srpske zajednice u Varaždinu

Župan Varaždinske županije Anđelko Stričak najoštrije osuđuje uništavanje zastave srpske zajednice koja se nalazila na zgradi Vijeća srpske nacionalne manjine u Varaždinu .Na zgradi Vijeća srpske nacionalne manjine grada Varaždina nalazile su se tri zastave: državna zastava RH, zastava Grada Varaždina i zastava srpske zajednice. Uništena je samo zastava srpske zajednice".

- Najoštrije osuđujem nasilno skidanje i uništavanje zastave srpske zajednice, a taj čin treba sankcionirati jer ne doprinosi suživotu i toleranciji koji su oduvijek bili jedni od simbola življenja na ovim prostorima - ističe župan.

Podkategorije

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće