3. ID PPŽ

„Obavijest vezana uz održavanje javnih izlaganja Prijedloga 3. Izmjena i dopuna Prostornog plana Varaždinske županije i Strateške studije utjecaja na okoliš, koja će se održati u dvorani Županijske skupštine Varaždinske županije, Franjevački trg 7, Varaždin, dana:

  • 8. srpnja 2020. godine (srijeda) s početkom u 12:00 sati – s naglaskom na sudjelovanje javnopravnih tijela i
  • 16. srpnja 2020. godine (četvrtak) s početkom u 16:00 sati – s naglaskom na sudjelovanje građana, pravnih osoba i ostalih zainteresiranih subjekata.

U slučaju dolaska većeg broja sudionika na javno izlaganje, a s obzirom na mjere i preporuke vezane uz COVID-19 i ograničenost prostora dvorane, javno izlaganje će se prema potrebi ponoviti istog dana, odnosno:

  • 8. srpnja 2020. godine (srijeda) u 14:00 sati i
  • 16. srpnja 2020. godine (četvrtak) u 18:00 sati.“

Ove web stranice koriste kolačiće kako bi poboljšale Vaše korisničko iskustvo i vodile analitiku o posjećenosti.
Saznaj više...

U redu Izbriši kolačiće